fbpx

Rhino Snaps günlerine katılmak ister misiniz? DAHA FAZLA BİLGİ..

Tüm Haberler

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 2

Dünya ve Mercedes-Benz tarihinin en önemli modellerinden biri olan W140 ile alakalı hazırladığımız makalede, modelin ortaya çıkmasından, motor seçeneklerinden, coupe yorumu olan C140'dan, başlıca teknolojilerinden, üretiminin bitimine olan tarihi süreci özetledik ve inceledik. Makalenin 2. bölümünde ise W140 geleceğe yönelik teknolojilerinden, özel modellerinden ve dünya tarihindeki yerinden bahsedeceğiz. Gelin W140'ı daha detaylı tanıyalım...

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 2

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 1

Lüks dendiğinde aklımıza hangi marka geliyor? Büyük ihtimalle çoğumuzun aklına o Alman markası, Mercedes-Benz. Bugün bahsedeceğimiz otomobil Mercedes-Benz için önemli adım taşlarından biri ve döneminin hatta sonrası on yılın lüks anlayışının şüphesiz en iyi yorumu. İşte nam-ı diğer "Susurluk" ve "Çatlı" kasanın, yani W140'ın 7 yıllık serüveni.

Gerçek Efsane, Mercedes-Benz W140 - Bölüm 1

M'in Sözlük Karşılığı: BMW E30 M3

Rekabet bazen çok iyi sonuçlar doğurabilir, 80'li yıllar özellikle Alman markalarının arasında bunun en çok yaşandığı dönemlerden olabilir. Yazı konuğumuz bunun otomobil dünyası için şüphesiz en iyi örneklerinden biri. BMW'yi, BMW yapan modellerden biri olan E30 M3'ün nasıl ortaya çıktığını, BMW ve M tarihi adına önemi ve başarılarını sizler için derledik.

M'in Sözlük Karşılığı: BMW E30 M3

YouTube | Sertaç KEMİKSİZ

Her hafta yeni videolar YouTube kanalımızda ilginç konular ile sizlerle.

Haber Bülteni

Yeni otomobil haberleri hakkında hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bültenimize abone olun.

Her hafta ilham alın

Bizi takip et