Yer Yüzünde Tek BMW E30 Baur Cabrio Kamyonet Modifiye

Bu videoda modifiye seviyesini uzaya taşıyan bir BMW E30 - E30 pickup izleyeceğiz. Dünya’da tek! Varsa aksini iddia eden, yorumlara yazsın. BMW E30'u sanayide yük taşımak için Baur tavanlı cabrio bir E30 pickup'a döndürmek.

BMW modifiyesinin sınırlarını zorlayan bu çalışmayı gerçekleştiren @longgarage ekibini gerçekten tebrik ediyoruz. Böyle bir modifiye, böyle bir E30 muhtemelen her sanayi ustasının hayalini süsleyebilecek bir getir götür pickup arabası olmuş diye düşünüyorum.

Tabi sadece kamyonet modifiyesi ile kalmayan bu garajda aynı zamanda 1.001 hp güce sahip olan bir de turbo E30 hatta arka fonda da Supra swaplı bir BMW E30 daha bulunuyor. Yani anlayacağınız Murat usta motor konusunda oldukça iddialı ve bizim de kırmızı canavar E30 projesini de kendisi ile gerçekleştireceğimizin müjdesini vermek istiyorum.

Modifiye araba dediğimiz zaman ön plana genelde BMW projeleri ve modifiye BMW arabalar çıkıyor, özellikle ülkemizde adeta BMW, modifiye kelimesinin sözlük anlamı gibi. Biz de bu emek verilmiş arabalara, tıpkı Doğan Kabak gibi, tıpkı Carviser veya Sekizsilindir gibi sizlerin ekranlarınıza taşımak istiyoruz.

Umarım bu videolardan keyif alıyorsunuzdur, bizleri desteklemek için abone olmayı ve beğenmeyi unutmayınız! Teşekkürler.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler