BMW M3 G80 Dönüşüm Projesi | Günlük Vlog - 9

BMW arabamı Borusan'dan sıfır aldım ve hatasız haldeyken kestim, evet. Bir çok kişinin bu modifiye projesinde en merak ettiği videoya geldik şüphesiz.

Sanırım artık hepimiz bu BMW 320i'den BMW G80 M3 dönüşüm modifiye projesinin vitaminine geldik. Arabama ilk kurşunu kendi ellerimle sıkmak ve ilk kesim işlemini kendim yapmak istedim. Ferruh ustam da sağolsun bu konuda beni kırmadı ve kuzuyu önüme yatırdı. Bundan sonraki bölümlerde BMW'nin nasıl genişleyeceğini, ne kadar olacağını, tekerler ile ilgili neler yaşadığımızı bu proje süresince beraber takip edeceğiz.

İyi seyirler..

Şu anda BMW G20 aracımı, neredeyse, frenler hariç, tamamen BMW M340i haline getirmiş durumdayız. BMW 3 Serisi, tüm hızı ile dönüşümüne devam ediyor ve projemiz hızla ilerliyor. BMW 3 serisi için yedinci nesil; yeni 3 serisi BMW tasarım dilinde yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor adeta, bambaşka çizgiler ve donanımlar ile Türkiye’de satışa sunulan yeni G20 3 serisi, alışılagelmiş tasarım öğelerini yeniden yorumluyor.

En hızlı BMW’nin yapısal reformlarındaki farklılıkları neredeyse tüm segmentlerine aktarıldı fakat burada bariz fark yaratan kesinlikle BMW 3 serisi G20 modelidir demem gerekiyor. Şuan trafikte karşılaşacağımız bilindik arabalardan birisi olan BMW G20, teknik olarak bir çok özelliğin yanı sıra modifiye tutkunları için de üretilmiş bir araç sanki, işte bu modifiyelerden birisi de karbon hava filtresi kiti!

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler