BMW M3 G80 Dönüşüm Projesi | Günlük Vlog - 6

BMW dönüşüm projemizin en can alıcı ve en dikkat çekici özelliklerinden birisi de geniş lastikler. Arka tarafı da standart bir G80 M3'ten daha geniş olacak olan proje aracımızın.

Bir Rhino özlü sözü der ki; ne kadar girerse o kadar sokarız!

Arka tarafı da standart bir G80 M3'ten daha geniş olacak olan proje aracımızın özel üretim lastikleri bu bölümde geliyor. Evet, lastikler için yine bu sloganımızı gerçekleştiriyoruz ve BMW M3 dönüşüm proje aracımıza dev lastikleri, özel üretim Michelin Cup2 modelini getirtiyoruz.

BMW 320i kasa bir araca takılmış en kalın lastikler olmasının yanı sıra, muhtemelen de bir BMW M3 G80 kasaya da takılan en geniş lastikler olacak.

Modifiye konusunda bildiğiniz gibi her zaman sınırları zorlayıp, olmazı oldurup, yapılmamışı yapmak gibi bir defomuz bulunuyor. Bu bölümde de bu konuya bir giriş yapacağız ama bu aşırı kalın lastik modifiye işimiz, ileriki bölümlerde gerçekten başımıza çok ciddi sıkıntılar açacak. Modifiyenin dibine vurmamız ve çok ince hesaplar yapmamızı gerektirecek bu hamle, tüm severlere ve projeyi takip eden dostlara hayırlı olsun.

O zaman BMW M3 G80 dönüşümde size iyi seyirler.

Yazarın Makaleleri

İlgili Makaleler